Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Parent
hy: Ծնող

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
