Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Off
lt: Išjungta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: - All -
lt: - Visos -
