Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parent
lv: Vecāks

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Off
lv: Izslēgts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Tabs
lv: Cilnes

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Target
lv: Mērķis

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: - All -
lv: - Visi -
