Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Target
sk: Cieľ

en: - All -
sk: - Všetky -
