Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Type
sv: Typ

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Off
sv: Av

en: Filter
sv: Filtrera

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Tabs
sv: Flikar

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Target
sv: Mål

en: Filter by type
sv: Filtrera efter typ

en: - All -
sv: - Alla -

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
