Paragraphs Bundles Import (1.0.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Type
tr: Tip

en: On
tr: Açık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Parent
tr: Üst öge

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Off
tr: Kapalı

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Target
tr: Hedef

en: - All -
tr: - Tümü -
