Paragraphs Bundles Import (1.0.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: On
uk: Увімкнено

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Parent
uk: Батько

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: Off
uk: Вимкнено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Target
uk: Ціль

en: Filter by type
uk: Фільтр по типу

en: Accordion
uk: Акордеон

en: - All -
uk: - Усе -

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: No label
uk: Без мітки
