Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Public
be: Публічнае

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць
