Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Public
ca: Públic

en: Priority
ca: Prioritat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició

en: Autocomplete matching: @match_operator
ca: Coincidència en l'autocompletat: @match_operator

en: Target UUID
ca: UUID destí

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
