Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Public
el: Δημόσιες

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Link label to the referenced entity
el: Σύνδεση ετικέτας με την αναφερόμενη οντότητα

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator

en: Target UUID
el: UUID προορισμού

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
