Permissions by field (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Public
et: Avalik

en: Priority
et: Tähtsus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Autocomplete matching: @match_operator
et: Autocomplete kattuvused: @match_operator

en: Target UUID
et: Siht UUID

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
