Permissions by field (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Link label to the referenced entity
az: İstinad olunmuş obyektin linki üçün etiket

en: Type of item to reference
az: İstinad ediləcək elementin növü

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: No placeholder
az: Kömək mətni olmasın

en: Autocomplete matching: @match_operator
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu: @match_operator

en: Entity reference selection plugin settings
az: Varlıq istinad seçimi plagin parametrləri

en: Textfield size: @size
az: Mətn sahəsinin ölçüsü: @size
