Permissions by field (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Public
is: Almenn

en: Priority
is: Forgangur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
