Permissions by field (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Value
hi: मान

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Link label to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक लेबल

en: Type of item to reference
hi: वस्तु के प्रकार के संदर्भ के लिए

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि

en: No placeholder
hi: कोई प्लेसहोल्डर नहीं

en: Target UUID
hi: लक्ष्य युयुआइङी

en: Entity reference selection plugin settings
hi: एंटिटी संदर्भ चयन प्लगइन सेटिंग्स
