Permissions by field (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Priority
oc: Prioritat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Synchronization
oc: Sincronizacion

en: About
oc: A prepaus
