Permissions by field (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Public
ur: عوامی

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Priority
ur: ترجیح

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
