Permissions by field (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Target UUID
eo: Celata unika uzantonombro

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
