Permissions by field (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Public
fa: عمومی

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Priority
fa: اولویت

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Type of item to reference
fa: نوع آیتم برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه عنصر مرجع
