Permissions by field (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Public
he: ציבורי

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Priority
he: עדיפות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Autocomplete matching: @match_operator
he: השלמה אוטומטית לפי: @match_operator

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות
