Permissions by field (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Public
vi: Công cộng

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Synchronization
vi: Đồng bộ

en: About
vi: Giới thiệu
