Permissions by field (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
