Permissions by field (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Public
fi: Julkinen

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: No placeholder
fi: Ei paikkamerkkiä

en: Autocomplete matching: @match_operator
fi: Automaattinen täydennys @match_operator avulla

en: Target UUID
fi: Kohde UUID

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
fi: Automaattisten täydennysehdotusten maksimimäärä.
