Permissions by field (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Public
hr: Javno

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Priority
hr: Prioritet

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis
