Permissions by field (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
