Permissions by field (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Public
lv: Publisks

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par
