Permissions by field (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
