Permissions by field (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Public
hu: Nyilvános

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Synchronization
hu: Összehangolás

en: About
hu: Leírás

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: No placeholder
hu: Nincs helykitöltő

en: Autocomplete matching: @match_operator
hu: Automatikus kiegészítés találat: @match_operator

en: Target UUID
hu: Cél UUID

en: Entity reference selection plugin settings
hu: Entitáshivatkozásokat kiválasztó bővítmény beállításai

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.
