PBS Media Manager (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Image
it: Immagine

en: Image settings
it: Impostazioni immagine

en: Genre
it: Genere

en: Updated
it: Aggiornato

en: Duration
it: Durata

en: Show
it: Mostra

en: Production
it: Produzione

en: Season
it: Stagione

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Cron run failed.
it: Esecuzione di cron fallita.
