PHP Console (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Development
fr: Développement

en: Post
fr: Publier

en: Not installed
fr: Non installé

en: Server
fr: Serveur

en: Emails
fr: Courriels

en: Memory usage
fr: Utilisation de la mémoire

en: Recursion limit for actions
fr: Limite de récursion pour les actions
