PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Post
pt: Publicar

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Session
pt: Sessão

en: Server
pt: Servidor

en: Emails
pt: E-mails

en: Recursion limit for actions
pt: Limite de recursividade para ações
