PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Development
uk: Розробка

en: Post
uk: Допис

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Session
uk: Сеанс

en: Server
uk: Сервер

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Cookie
uk: Куки

en: Execution time
uk: Час виконання

en: Get
uk: Отримати

en: Recursion limit for actions
uk: Обмеження рекурсивності дій
