PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Development
be: Распрацоўка

en: Post
be: Допіс

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Session
be: Сесія
