PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Development
de: Entwicklung

en: Post
de: Beitrag

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Watchdog messages
de: Nachricht für das Log Watchdog

en: Emails
de: E-Mails

en: Execution time
de: Ausführungszeit

en: Get
de: Holen

en: View debug information
de: Debug-Informationen anzigen

en: Recursion limit for actions
de: Rekursionstiefe für Aktionen
