PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Development
fi: Kehitys

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Session
fi: Sessio

en: Server
fi: Palvelin

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Recursion limit for actions
fi: Rekursion rajoitus toimenpiteille
