PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Development
ja: 開発

en: Post
ja: 投稿

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Session
ja: セッション

en: Server
ja: サーバー

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Cookie
ja: クッキー

en: Recursion limit for actions
ja: アクションの再帰上限
