PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Post
ka: პოსტი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Session
ka: სესია
