PHP Console (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Post
km: ប្រកាស

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Session
km: សម័យ
