PHP Console (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Post
ca: Enviament

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Session
ca: Sessió

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Recursion limit for actions
ca: Límit de recurrències per accions
