PHP Console (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Development
sk: Vývoj

en: Post
sk: Príspevok

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Emails
sk: E-maily
