PHP Console (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Development
sv: Utveckling

en: Post
sv: Inlägg

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Emails
sv: E-post
