PHP Console (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Development
tr: Geliştirme

en: Post
tr: Gönderi

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Session
tr: Oturum

en: Emails
tr: E-postalar

en: Recursion limit for actions
tr: Eylemler için yineleme sınırı
