PHP Console (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Development
ar: التطوير

en: Post
ar: المحتوى

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Session
ar: الجلسة

en: Recursion limit for actions
ar: حد تكرار الاجراءات
