PHP Console (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Post
gl: Entrada

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Session
gl: Sesión

en: Server
gl: Servidor
