PHP Console (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Development
id: Pengembangan

en: Post
id: Pos

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Session
id: Sesi

en: Emails
id: Surel
