PCI SRI (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: anonymous
es: anónimo

en: Machine name
es: Nombre de sistema
