PCI SRI (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
