PCI SRI (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
