PCI SRI (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Machine name
ca: Nom-màquina
