PCI SRI (1.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: anonymous
cs: anonym

en: Machine name
cs: Strojový název
