PCI SRI (1.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: anonymous
de: Gast

en: Machine name
de: Systemname

en: Created new example %label.
de: Neues Beispiel %label erstellt.

en: Updated example %label.
de: Beispiel %label aktualisiert.
